Hakkımızda

Ateş Grafik

Grafik Tasarım
Hizmetleri

Biz kimiz?

Hikayemiz

İnsanoğlu ateşi 500.000 ile 1.500.000 yıl önce keşfetmiş ve onun kendisine kazandırdığı her türlü olanağı geliştirerek bugüne kadar taşımıştır. Evrenin kurucusu olan ve insanın ilk ‘teknolojik keşfi’ olarak nitelendirilen ‘Ateş’, hayal kurmanın yani düşüncenin de gelişimini sağlamak hakkını da vermektedir. Ateşin hareketine dalarak hayalimizde her şeyi canlandırmanın mümkün olduğuna ve ateşi seyrederek hayal kurmak ayrıcalığından aldığımız güçle birlikte Ateş Grafik olarak, hizmetinizdeyiz. 

2015 yılından beri yerel ve global markalarla birlikte uzun vadeli ilişkiler içinde olan Ateş Grafik, iş planlarınız ve hedef doğrultularınızla ihtiyaç durumunuza göre etkili stratejiler ve butik çözümler yaratmak amacını benimseyen ekibi ile sosyal medyada ve web dünyasında 7/24 varlık göstermektedir.

Özgün tasarımlar
0%
Kreatif Çözümler
0%
Sosyal Medya Danışmanlığı
0%
Hizmet Sonrası Destek
0%

Hakkımızda

Müşterilerimiz Ne Dediler?

Logo ve Kartvizit tasarımı yaptırıldı. Sunumu olsun, hızı olsun, çizgileri olsun, muhabbeti olsun oldukça memnun kaldığım bir alışveriş oldu. Talepleri yerine getirme konusunda bahanesiz, hızlı ve aklınıza gelenden fazlasını sunan biri. Eline emeğine sağlık.

Demir B. Yazılım

10 adet sosyal medya görseli yaptırıldı. Çalışamaları oldukça profesyonel ve minimalistti. Oldukça ilgili usanmadan tüm taleplerimizi gerçekleştirdi. Bol kazançlar dileriz.

Murat T. SEO Hizmetleri

  Tamamlanan

  Çalışmalar

  +
  0

  Mutlu

  Müşteri

  +
  0

  Ülkeye

  Hizmet

  +
  0

  Müşteri

  Memnuniyeti

  %

  0
  Hakkımızda

  Ateşin hareketine dalarak hayalimizde her şeyi  canlandırmanın mümkün olduğuna ve ateşi seyrederek hayal kurmak  ayrıcalığından aldığımız  güçle birlikte Ateş Grafik olarak, hizmetinizdeyiz

  İletişim

  Esenler Mahallesi, Adnan Kahveci Caddesi Özgürkent Sitesi B Blok Çanakkale / Merkez

  mail@atesgrafik.com

  atesinbox@gmail.com

  +90 536 850 9859

  +90 555 056 9325

  About Us
  Lorem, ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Tempore ipsam alias quae cupiditate quas, neque eum magni impedit asperiores ad id sint repudiandae quaerat, omnis commodi consequatur dolore rerum deleniti!
  Contact Us
  121 King St, Melbourne VIC 3000, Australia.
  info@barky.com
  hello@barky.com
  (312) 895-9800
  (312) 895-9800
  İletişime Geç !
  1
  Merhaba, WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.