Sıkça Sorulan Sorular

Birçok sektörde (teknoloji, gıda, giyim, sağlık,güzellik, seyahat v.b) çok çeşitli şirket türleriyle  çalışıyoruz.

Marka isminiz, sektörünüz, ne üretiyorsunuz veya hangi hizmeti veriyorsunuz, nasıl bir logo istiyorsunuz bu konular hakkında bilgileri topluyoruz ve güncelliği baz alarak sizi en iyi şekilde yansıtan logo çalışmanıza başlıyoruz. Bu aşamadan sonra kahvenizi alıp arkanıza yaslanıyorsunuz. İşte hepsi bu kadar.

Tüm teslim edilen dosyalar her baskı ortamına hazır olarak paketlenmektedir. Renk kodlarınız, vektörel formatlarınız,fontlarınız ve geriye kalan tüm dosyalarınız eksiksiz olarak baskıya hazır şekilde teslim edilmektedir.

Ürün ve hizmetleriniz çalışmaya bağlı olarak ortalama 1-10 gün içerisinde onayınıza sunulmaktadır. Ekstra bir durum olduğunda başlangıç aşamasında mutlaka bilgilendirileceksiniz.

Satış öncesi ve sonrası, eksiksiz bir teknik destek anlayışıyla hareket ediyoruz. Eklemeler, düzenlemeler ve daha fazlası için bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Kurumsal kimlik çalışması içerisinde logo, kartvizit çalışmaları, zarf, kupa, kalem, antetli kağıt, ajanda, takvim vs. çalışmaları bulunmaktadır. Çalışma içeriği istek ve ihtiyaçlarınıza göre genişletilebilir.

Öncelikle sosyal medyanızın hedef kitlesini ve dilini belirleyerek kimliğinizi yansıtan özgün içerik paylaşımları ile hesaplarınızı programlı bir şekilde yönetmekteyiz.

Hakkımızda

Ateşin hareketine dalarak hayalimizde her şeyi  canlandırmanın mümkün olduğuna ve ateşi seyrederek hayal kurmak  ayrıcalığından aldığımız  güçle birlikte Ateş Grafik olarak, hizmetinizdeyiz

İletişim

Esenler Mahallesi, Adnan Kahveci Caddesi Özgürkent Sitesi B Blok Çanakkale / Merkez

mail@atesgrafik.com

atesinbox@gmail.com

+90 536 850 9859

+90 555 056 9325

About Us
Lorem, ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Tempore ipsam alias quae cupiditate quas, neque eum magni impedit asperiores ad id sint repudiandae quaerat, omnis commodi consequatur dolore rerum deleniti!
Contact Us
121 King St, Melbourne VIC 3000, Australia.
info@barky.com
hello@barky.com
(312) 895-9800
(312) 895-9800
İletişime Geç !
1
Merhaba, WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.